Ogłoszenie

Wstawiać się na ustawki! Rejestrować się pod takim samym nickiem jak w grze!

#1 2007-12-25 21:48:55

Mazi_MKS

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 219

Podsumowanie dnia

Dziś Pierwszy Dzień Świąt... Wiadomo wszyscy rano dochodzili do siebie leczyli kaca na wiele sposobów i odwiedzali rodzinę. Dziś po raz pierwszy zaliczyłem komplet ustawek! To też zasługa Kowala, który mnie zapisał o 9 (dzięki). Dziś też debiutuje portal na forum, mam nadzieje że się spodoba. Było z nim trochę kłopotów ale pokombinowaliśmy (właściwie BlinQ) i działa Dziś też stała się rzecz co najmniej dziwna. Ktoś z Masterów usunął kilku graczy z sojuszu bez wiedzy reszty. Usunął m. in. graczy, którzy się nie pojawiali z różnych powodów jak np. Aniulkę, która nie miała dostępu do komputera. Oczywiście szybko wysłałem zaproszenie i mam nadzieje że je odbierze. Traker zdjął Mastera dwóm graczom, których podejrzewamy o usunięcie graczy. Dobra, to tyle jeśli chodzi o sprawy sojuszowe. Nadszedł czas na ustawki. Jak już mówiłem kilka osób leczyło kaca i frekwencja o 9 nie dopisała. Po wczorajszych liczbach liczyłem na powtórkę, a tu suprise i tylko 4 osoby. Oczywiście przegrana 5-0 ze słabszym przeciwnikiem. Po tej ustawce miałem obawy co do kolejnych. Na szczęście wszystko wróciło do normy w ustawce o 12. Do normy jeśli chodzi o frekwencje, która wyniosła 14 osób. Natomiast trafiliśmy na trudnego przeciwnika jakim jest Banda Motor, która stawiła sie w sile 29 osób! Mimo walki przegraliśmy 11:0 i najlepiej było o tym zapomnieć. Ciekawie się zapowiadały kolejne ustawki. O 15 podejmowaliśmy Niebieskich Fanatyków. Są od nas słabsi, więc liczyłem na wygraną, ale nie aż tak wysoką. Niebiescy chyba odpuścili ustawkę zjawiając się w liczbie 5. Nas świetna liczba 19. Mam nadzieje że jutro przekroczymy granicę 20. Łatwa wygrana 17-0 i można było myśleć o kolejnej ustawce, z ROW Rybnikiem. Mieliśmy z nimi masę walk, najczęściej przegranych. Inaczej było tym razem. Kolejna ekipa która stawiła się w bardzo małej liczbie, mianowicie 2! To chyba rekord. Nas kolejna dobra liczba tym razem 17. Poległ tylko jeden od nas, więc łatwo policzyć że wygraliśmy 16-0. Na deser został nam najtrudniejszy przeciwnik - Graudenz Hooligans. Naszych już trochę mniej, ale 13 to i tak dobra liczba. Mogłem robić dziś typera, bo wytypowałem wynik idealnie, BlinQ może potwierdzić, więc panowie, będę "białym koniem" typera Aaa zapomniałbym napisać jaki wynik 4-0 w plecy, po ciekawej walce. Podsumowując: dzień pełen wrażeń 3 porażki 2 zwycięstwa, świetna frekwencja (w tym moje pierwsze 100%), jakiś Master który wyrzucił kilka osób bez konsultacji, debiut portalu oraz odejście halusia, który nie miał czasu na grę, a jego konto przejął Tomeko. Takie konta Masterzy będą prowadzić wspólnie (jak Jack prowadzony przez Trakera i BlinQ). Jak mówiłem poprzednim razem stajemy się rodziną, coraz więcej osób zaznacza też za kolegę. I dobrze. Mam nadzieje, że jutrzejszy dzień też będzie tak emocjonujący. Do jutra!

Offline

 

#2 2007-12-25 21:54:21

BlinQ

Administrator

1229630
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 189

Re: Podsumowanie dnia

Racja, dzień emocjonujący. Jak na pierwszy dzień świąt to było nas dużo i to mnie bardzo cieszy. Myślę, że taka frekwencja będzie również na forum.

Offline

 

#3 2007-12-25 22:28:27

Traker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 95

Re: Podsumowanie dnia

kutw to my tu stronke prawie mamy a nie forum brawo chlopaki brawo


http://i20.tinypic.com/zthg2b.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/4877/491159998202zf0.png

Offline

 

#4 2007-12-25 22:40:32

Mazi_MKS

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 219

Re: Podsumowanie dnia

Dziękuję, staramy się

Offline

 

#5 2007-12-25 22:47:33

kowal

Początkujący

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 92

Re: Podsumowanie dnia

kurcze malo osob sie wypowiada, ja po dwoch dniach z rzedu gdzie mialem 100% (wczoraj dziki Mazi, 2 razy klikna mi, Dzieki!) dzis niestety juz tak nie mialem z racji ze o 15 nie mialem dostepu do kompa, od godz 14 wiec nie mialem jak powiadomic ale coz na 15 ustawek bylem na 14 wiec jest dobrze i teraz mala apelacja do tych co sie nie stawiaja o 9 rano! Jesli chcecie to mozecie mi przekazac pass i log do konta, mozecie mi zaufac tak jak Mazi (mysle ze potwierdzi moje slowa), i moge klikac o 9 to zawsze bedzie nas wiecej

Offline

 

#6 2007-12-26 08:50:22

dgrzyb

Początkujący

status 5580116
185644
Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 84

Re: Podsumowanie dnia

też wczoraj miałem 100% na 9 teraz to ja wstaje ale dam ci hasło po sylwku jak będę chodził do budy ...


...Jedni Żyją Z Muzyki, Drudzy Dla Niej...

Offline

 

#7 2007-12-27 09:21:37

kowal

Początkujący

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 92

Re: Podsumowanie dnia

hehe po sylwku, jak bedzie szkolda to sam bede musial komus dac, bo mam codziennie na 8 rano

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl