Ogłoszenie

Wstawiać się na ustawki! Rejestrować się pod takim samym nickiem jak w grze!

#1 2007-12-24 12:03:23

Mazi_MKS

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 219

24.12.2007

09:00 Bad Boys - WHITE POWER 88 (17) - (0)
12:00 UltraFighters - WHITE POWER 88 (0) - (5)

O 9 dostaliśmy mocno, jednak nie było czołowych graczy (Traker, Sławcio), natomiast o 12 frekwencja dopisała, było nas 17 i wygraliśmy po ciężkiej walce z UltraFighters, dzięki czemu zajmujemy 24 miejsce w rankingu i brakuje nam tylko 4 pkt. do Tylko CHROBRY (h) GLOGOW. Ustawki o 15,18 i 21 są z góry przegrane, jednaj z Legią możemy powalczyć.

15:00 Teraz Kurwa My - WHITE POWER 88 (6) - (0)

Spodziewana przegrana, jednak nie wysoka. Sam spodziewałem się wyniku 10:0 lub więcej. Niestety od razu trafiłem na jakiegoś mocnego gracza, który najpierw wyeliminował mnie, później Trakera i BlinQ. Były też plusy tej ustawki jak frekwencja, która dzisiaj cieszy. Na ustawce w Wigilię stawiło się 19 osób!

Ostatnio edytowany przez Mazi_MKS (2007-12-24 14:58:49)

Offline

 

#2 2007-12-24 18:07:47

Mazi_MKS

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 219

Re: 24.12.2007

18:00 Legia & Friends - WHITE POWER 88 (4) - (0)

Frekwencja dziś dopisała i nawet o 18 kiedy trwają kolacje Wigilijne frekwencja w naszym sojuszu na wysokim poziomie. Ustawka z góry przegrana. 4-0 to bardzo niski wymiar kary. Mogło być gorzej gdyby nie BlinQ, który dzielnie walczył! Niestety zabrakło Traker i Sławcia. Gdyby się zjawili mogło być ciekawie. Została nam jeszcze jedna ustawka dziś, mam nadzieje że wygrana!

PS. Sory za post pod postem.


21:00 Ruchalimy Wasze Matki - WHITE POWER 88 (7) - (0)

Poszło delikatnie mówiąc słabo. Przeciwników 9, Nas 18. Frekwencja fenomenalna dzisiaj. Oby taka była codziennie. Jednak to że 16 osób poległo od nas, a od nich 2 to porażka totalna. Było nas 2 razy więcej b. mocnego składu, jednak ekipa, z którą walczyliśmy była najlepsza z wszystkich dzisiejszych. Najlepiej o tym zapomnieć, położyć się spać po Wigilii. Jutro się obudzić (niektórzy wezmą 2KC) i stawić się na ustawce. Do jutra!

Ostatnio edytowany przez Mazi_MKS (2007-12-24 21:03:06)

Offline

 

#3 2007-12-24 21:36:31

Fanatic

Adept

Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 11

Re: 24.12.2007

no jutro na mnie nie ma co liczyc bo wyjezdzam na caly dzien chociaz moze uda mi sie zdazyc na ustawke o 21

Offline

 

#4 2007-12-24 22:20:46

Mazi_MKS

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 219

Re: 24.12.2007

Podsumowując Dzień : Frekwencja najlepsza od.... No właśnie chyba najlepsza jaką pamiętam. Siedemnastu o 12, Dziewietnaście o 15, osiemnastu o 18 i ponownie osiemnastu o 21. Liczby po prostu fenomenalne. Widać już ekipę 17-18 osobową, która stawia się na każdej ustawce. To cieszy, bo jeszcze niedawno na ustawki stawialiśmy się w 7-8 osób, czasem nawet poniżej 5! Przeżywamy okres "rozkwitu" jeśli chodzi o frekwencje na ustawkach, natomiast co do ustawek to dziś wypadliśmy cienko, nawet b. cienko. Jednak walki były trudne i ciężko było się spodziewać lepszego wyniku. Dzień zaczęliśmy fatalnie, od bolesnej przegranej 17-0 w której żaden "nasz" nie wygrał. Co prawda nie było Trakera i Sławcia, ale mogło być lepiej. To chyba jedyna niespodzianka dzisiaj poza frekwencją i ustawką o 21.... O 12 przeciwnik słabszy, można było spodziewać się wygranej, jednak po poprzedniej ustawce miałem pewne wątpliwości co do formy sojuszu w Wigilię. I tu szok! 17 osób na ustawce w Wigilię! Tego się nie spodziewałem. Mimo to walka była ciężka, jednak przeważaliśmy jakością i ilością. Wygrana 5-0 i 24 miejsce w rankingu! No i tyle dobrego O 15 nawet nie marzyłem o wygranej. Walka z Teraz Kurwa My była z góry przegrana. Nie ma co porównywać nas z ekipą, która ma 4 miejsce w rankingu. Kolejny raz napiszę o rekordowej frekwencji, która wyniosła 19 głów. Niestety ilość nie znaczy jakość przynajmniej w naszym wypadku... Przegraliśmy 6-0 co nie jest słabym wynikiem patrząc na rangę przeciwnika. Kolejna walka, tym razem o 18 z góry przegrana... Mocna ekipa, jakościowo i ilościowo. Mogliśmy liczyć na szczęście, że wiele osób od nich będzie na kolacji Wigilijnej. Stało się inaczej... Legii 14, konkretnego składu, a u nas świetnej frekwencji ciąg dalszy, tym razem od nas stawiło się 11 osób. Świetnie walczył BlinQ, który zmniejszył rozmiary porażki do 4-0. Mogło być inaczej gdyby stawiła się ekipa Szombrów (Traker i Sławcio). W tym dniu została nam jeszcze jedna walka. Nie mogliśmy liczyć na wygraną. Ta ustawka była dziś najsłabsza. Jeśli ustawkę o 9 można było wytłumaczyć nieobecnością Szombrów, BHBD i mnie (i tak bym się nie przydał) to o 21 wyszliśmy b. mocnym składem. Było nas 18, przeciwników 2 razy mniej! Mimo tej przewagi Ruchalimy Wasze Matki pokazały nam, że liczy się JAKOŚĆ. Ekipa była przemocna, poległy od nich tylko 2 osoby. Wynik 7-0. To tyle jeśli chodzi o ustawki. Należa Wam się ogromne brawa, za to że stawialiście się w pięknych liczbach w Wigilię. Taka frekwencja to nie przypadek. Stajemy się wielką rodziną (następne Święta spędzamy razem ) i wiele osób zaznacza też "za kolegę". Nie boimy się przekazywać hasło koledze. Sam dałem hasło Kowalowi, a On mi. Tak ma właśnie byc. Fanatic też możesz bez kłopotu przekazać hasło któremuś z Masterów którzy mają dobrą frekwencje. Polecam BlinQ Jeśli chodzi o wyniki, to dziś poszło co najmniej słabo. Chłopaki trenować, bo mamy szanse niedługo wygrywać w TOP15, a nawet w TOP10. Trzeba tylko poświęcić więcej czasu na grę, a możemy stać się Białą Potęgą Pamiętajcie ustawić sobie sojuszowy avatar, żeby wyglądać tak samo, jak rodzina Teraz trzeba położyć się spać, jutro obudzić się, wyleczyć kaca po Wigilii, zapisać się na ustawkę i trenować. Pozdrawiam, Mazi

Offline

 

#5 2007-12-25 18:50:30

BlinQ

Administrator

1229630
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 189

Re: 24.12.2007

Mazi podobają mi się Twoje streszczenia dnia. Może by założył temat odnośnie komentowania ustawek, całego dnia. Zagadam do mnie na GG to trochę pogadamy. Jak widzę, Mazi polecił mnie, by dawać mi hasła. Mogę wziąć od jednej, no maksymalnie dwóch osób hasła by ustawiać czasami ustawki. Ustawiam już dość często Szymonowi, Jack-owi, Partyzantowi. Partyzanta konto to praktycznie nie konto. Wolałbym od dobrych graczy, którzy przeważą szalę naszej wygranej (partyzant69 dostaje odrazu na początku zazwyczaj). Szymon i Jack pokonuje dużo gości.
Mazi też tu ma rację, że robimy się jak rodzina i wyłania się grupa graczy którzy regularnie stawiają się na ustawki - to jest super! Jakbyśmy od początku tak interesowali się sprawami sojuszu na pewno byśmy byli w TOP 10. Dlatego też nie mogę się doczekać II edycji gry, bo wiem, że damy z siebie wszystko!

Offline

 

#6 2007-12-25 22:43:15

Traker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 95

Re: 24.12.2007

noo serio to prawie jak opisy meczów w TMK hahah fajne masz te streszczenia ;D resp


http://i20.tinypic.com/zthg2b.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/4877/491159998202zf0.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl